پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش ، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.با وجود این ، برای آسودگی بیشتر آن دسته از  مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند ، Asra cctv این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها  تهران باشد ، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش به یکی از روش های زیر پرداخت کنند.

- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دستگاه های کارت خوان سیار ( POS ) همراه دارند ، می توان هنگام تحویل سفارش در محل ، با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند ، Asra cctv امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

3-پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway سایت Asra cctv و یا پرداخت در محل را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

شماره حساب Asra cctv :

شماره حساب : 0110457581001 بانک ملی به نام حامد عربی خوان

شماره کارت : 7983-4609-9917-6037 بانک ملی به نام حامد عربی خوان

dsvsdvsdsd

اطلاعات تماس

آدرس : تهران،تقاطع خیابان جمهوری و حافظ(ضلع شمال شرقی)،پاساژ نادری،طبقه دوم،پلاک9


تلفن :  09128983896

Copyright © 2019 - Asra CCTV

طراحی سایت دارکوب | میزبانی هاست دارکوب

 تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.