مکان هایی مناسب برای نصب دوربین مداربسته ضدآب

 

با نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته ضدآب مدرن، خانه شما مجهز به یک تکنولوژی بسیار خوب خواهد شد.زمانیکه شما از مزایای این دوربین ها آگاه شوید،خواهید فهمید که بهترین گزینه امنیتی در ایران را جهت ایمن سازی ملک خود انتخاب کرده اید.صاحب خانه هایی که می دانند در کجاها باید این دوربین ها را نصب کنند می توانند به خوبی امنیت خانه خود را افزایش دهند. با بدست آوردن اطلاعات درست در مورد چگونگی نصب این دوربین ها،شما یک قدم بزرگ در راه ایمن سازی خانه خود برداشته اید. در مقاله زیر برخی از مکان هایی که شما می توانید دوربین های مداربسته ضد آب را نصب کنید نام برده شده اند.


-در جلویی


برآورد می شود که 34 درصد از سارقان در ایران از طریق درب جلو وارد خانه ها می شوند، بنابراین شما قطعا نیاز به نصب یک دوربین مداربسته در این نقطه دارید. زمانیکه سارقین متوجه شوند که یک دوربین در جلوی در شما قرار دارد، ممکن است از دستبرد زدن به خانه شما در زمانی که دور از خانه می باشید، بترسند. برای جلوگیری از پایین کشیده شدن دوربین مداربسته توسط یک دزد با تجربه،بهتر است دوربین ها را در سقف طبقه دوم ساختمان نصب کنید.به این ترتیب سارقین هرگز نمی توانند با شکستن دوربین ها وارد خانه ی شما شوند.همچنین ممکن است شما سیم کشی های مربوط به دوربین مداربسته را در مقابل در جلویی قرار دهید که در اینصورت سارقین به راحتی می توانند آنها را قطع نمایند.یکی دیگر از مزایای نصب دوربین مداربسته ضدآب در جلوی در ورودی این است که شما قادر به دیدن کسانی که در خانه شما می زنند، خواهید بود.


-در پشتی


حدود 22 درصد از سارقین در ایران از طریق درب پشتی وارد خانه ها می شوند، بنابراین شما باید یک دوربین مداربسته ضد آب جهت افزایش امنیت در این منطقه نصب کنید. باز هم، نیاز است که دوربین را دور از دسترس انسان ها نصب کنید تا از شکسته شدن آن بوسیله سنگ یا چوب جلوگیری نمایید.برای این کار می توانید از کارشناسان دوربین های مداربسته کمک بگیرید.


-پنجره ها


سارقین اغلب با شکستن پنجره ها وارد خانه ها می شوند.سارقین با انتخاب پنجره هایی که هیچ دید مستقیمی از خیابان ندارند، ممکن است شانس زیادی برای پنهان شدن پیدا کرده و با اموال مسروقه موفق به فرار گردند.بنابراین شما باید درباره ی بهترین مکان هایی که می توانید دوربین های مداربسته تان را نصب کنید،تصمیم بگیرید. شما می توانید یک دوربین مداربسته امنیتی ضد آب بی سیم با قابلیت کنترل از راه دور را که به راحتی بوسیله دستگاه تلفن همراه و یا حتی تبلت قابل مشاهده می باشد، نصب کنید. استفاده از دوربین های مداربسته ضد آب می تواند شانس شما را در حفاظت از خانه خود در برابر سارقین افزایش دهد.

- حیاط خلوت


سارقان عاشق حیاط ها می باشند زیرا آنجا پر از وسیله هایی مانند ماشین آلات باغبانی،اسباب بازی بچه ها و دیگر وسایل است. در این محل ها بهتر است از دوربین های مداربسته دید در شب استفاده نمود.با این حال، شما باید یک مکان مناسب برای نصب دوربین مداربسته پیدا کنید. شما باید مطمئن شوید که دوربین شما دارای یک زاویه دید خوب از در ورودی می باشد و حتی در صورت نیاز برای بدست آوردن بهترین  نتیجه می توانید اقدام به نصب دوربین دوم نیز نمایید.


-راه پله زیرزمین


بسیاری از زیرزمین ها اغلب از طریق دریچه یا درب، و یا حتی پنجره ی کوچکی، که به اندازه کافی بزرگ برای کسی که بتواند از طریق آن به داخل بخزد،می باشند. شما می توانید یک دوربین مداربسته ضد آب در پله های زیرزمین نصب کنید تا مانع از حرکت مخفیانه سارقین در این محل ها گردید. دوربین های مداربسته ضدآب با کیفیت بالا به شما در رسیدن به بهترین نتایج در تامین امنیت خانه تان کمک خواهند کرد.

در بالا چند مکانی که شما می توانید دوربین های مداربسته ضدآب خود را نصب نمایید ذکر شده اند.این دوربین ها می توانند امنیت خانه های شما را بهبود ببخشند. همچنین می توانند موارد سرقت از خانه ها را کاهش می دهد البته در صورتیکه به خوبی نصب شده باشند.

dsvsdvsdsd

اطلاعات تماس

آدرس : تهران،تقاطع خیابان جمهوری و حافظ(ضلع شمال شرقی)،پاساژ نادری،طبقه دوم،پلاک9


تلفن :  77174740-021

Copyright © 2018 - Asra CCTV

طراحی سایت دارکوب | میزبانی هاست دارکوب

 تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.