کجا می توانم دوربین مداربسته هوشمند پیدا کنم

 

دوربین مداربسته (CCTV) عنصر اصلی فن آوری های امنیتی در حال حاضر می باشند. در طول سالیان گذشته، پیشرفت سریعی در فن آوری دوربین های مداربسته صورت گرفته، و حاصل این پیشرفت ها تولید دستگاه هایی مانند دوربین های مداربسته با ویژگی های هوشمند می باشد. یک سیستم نظارت تصویری دوربین مداربسته با ویژگی های هوشمند یک تکنولوژی انقلابی است که با پیشرفته ترین دوربین های امنیتی شبکه IP همراه شده است.


با نصب سیستم های دوربین مداربسته با ویژگی های هوشمند و نظارت 24 ساعته و 7 روز هفته که توسط این دوربین ها صورت می گیرد، می توانید از آرامش ذهنی برخوردار گردید.علاوه بر این، این دوربین ها قادر به شناسایی، ردیابی و تجزیه و تحلیل حرکات اشیاء و مردم می باشند.

مزایای یک سیستم دوربین مداربسته با ویژگی های هوشمند چیست؟


با وجود یک سیستم نظارت تصویری که برای شما نظارت 24 ساعته و 7 روز هفته را ممکن می سازد،دیگر نیازی به استخدام نگهبان ندارید. هنگامی که این سیستم برای نظارت و تشخیص انواع خاصی از رفتارها برنامه ریزی شده باشد ، دیگر لازم نیست که نگران رفتارهای مشکوک گردید.هنگامی که هر یک از رفتارهای خاص توسط سیستم شناسایی شوند، هشدار و اطلاعیه هایی ارسال خواهد شد که می توان این رویداد ها را تایید یا نادیده گرفت.

دوربین های مداربسته پیشرفته دارای چه نوع ویژگی های هوشمندی می باشند؟


- یکی از ویژگی های هوشمندی که این سیستم ها ارائه می دهند یک روش عالی تشخیص حرکت می باشد.مثلا می توان یک خط در نزدیکی یک منطقه مانند سرتاسر یک پنجره کشید و اگر کسی ازآن خط عبور کند، سیستم یک هشدار یا اطلاع رسانی همراه با یک عکس فوری از مزاحم می فرستد.

- یکی دیگر از ویژگی هوشمند این سیستم ها باز هم مرتبط با حرکت است.با استفاده از این ویژگی، جای فقط یک خط مستقیم می توان هر نوع شکل انتزاعی جهت پوشش کل محیطی که شما می خواهید از ورود سارقین محافظت شود،استفاده کرد.این یک ویژگی عالی برای مکان هایی مانند پارکینگ، مغازه ها و انبارها می باشد.


- یکی دیگر از ویژگی هایی که این سیستم ها ارائه می دهند مراقبت از مکان های خطرناک است که ممکن است فردی کیف یا بسته ای مشکوک را در آنجا رها کرده باشد. این مکان ها شامل فرودگاه ها، ایستگاه های اتوبوس، ایستگاه های قطار و ... هستند.در این مکان ها نیز می توان یک شکل نامنظم اطراف منطقه ای که نیاز به نظارت توسط دوربین مداربسته دارد،کشید تا اشیاء مشکوکی که در آنجا رها می شوند شناسایی و بررسی گردند. اگر شی مشکوکی شناسایی شود، سیستم یک هشدار / اطلاع رسانی همراه با یک تصویر از شی می فرستد.

- یکی از دلایلی که مردم نیاز به نظارت مستمر بر محل زندگی یا کار خود دارند، این است که آنها نمی خواهند چیزی از اموالشان به سرقت رود. یک سیستم دوربین مداربسته با ویژگی های هوشمند یکی از ویژگی هایی که ارائه می دهد این است که در صورتیکه یک شی مهم و ارزشمند از مکان خود حرکت داده شود،می تواند به شما هشدار دهد. چنین ویژگی می تواند برای فروشگاه ها یا انبارها که در آن اشیاء مهمی قرار دارند، ایده آل باشد.

- یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم دوربین های هوشمند این است که در صورتیکه صحنه ی تحت نظارت آنها تغییر کند،دوربین می تواند یک هشدار یا اطلاعیه ارسال کند. به عنوان مثال، اگر دوربین های مداربسته توسط یک مزاحم تغییر مکان داده شوند،دوربین یک هشدار درباره تغییر صحنه خواهد فرستاد. به طور مشابه، اگر دوربین حذف و یا لنز آن پوشیده شود، یک هشدار / اطلاع رسانی نیز ارسال خواهد کرد.

- برخی از دوربین های نظارت تصویری مادون قرمز نیز به برخی از ویژگی های دوربین های هوشمند مجهز گردیده اند که آنها را با عنوان IR هوشمند می شناسند.

dsvsdvsdsd

اطلاعات تماس

آدرس : تهران،تقاطع خیابان جمهوری و حافظ(ضلع شمال شرقی)،پاساژ نادری،طبقه دوم،پلاک9


تلفن :  77174740-021

Copyright © 2018 - Asra CCTV

طراحی سایت دارکوب | میزبانی هاست دارکوب

 تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.