برنامه ریزی برای نصب دوربین مداربسته در دفاتر

 

آیا شما به فکر نصب دوربین مداربسته در دفتر خود می باشید؟ این ایده خوبی است که می تواند برای شما مزایای بسیار زیادی از جمله تامین امنیت دفتر و کارمندانتان را به همراه داشته باشد. با این حال، لازم است که شما درباره آنچه که نیاز دارید پیش از خرید و نصب دوربین مداربسته اطلاعات لازم را کسب کنید.

وجود امنیت در محل کار، بسیار ضروری می باشد.به این ترتیب کارمندانتان با آرامش ذهنی کامل می توانند وظایفشان را به انجام برسانند. تنها راهی که شما می توانید از ایمنی زندگی و اموالتان مطمئن شوید نصب یک سیستم کامل امنیتی دوربین مداربسته می باشد. حتی اگر شما دارای سیستم های امنیتی استادانه ای مانند نگهبانان امنیتی نیز می باشید، دوربین های مداربسته می توانند به عنوان تکمیل کننده این سیستم ها عمل کنند.

 امروزه شرکت های دوربین مداربسته زیادی مدعی ارائه خدمات نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته می باشند.به همین دلیل بسیاری از افراد و یا حتی شرکت ها که بدون بررسی های لازم اقدام به خرید و نصب دوربین های مداربسته می کنند، دچار مشکلات زیادی خواهند شد. برای مثال، یک اشتباه بزرگ عدم جستجوی کافی برای یافتن دوربین مداربسته مناسب می باشد مثل خرید یک دوربین نامرغوب که در طول شب وضوح تصویر آن پایین می آید. چرا باید یک دوربین مداربسته که تنها قادر به فیلم برداری در طول روز می باشد را خریداری کنید؟با اندکی تفکر متوجه خواهید شد که این یک معامله پر ضرر خواهد بود.


در این مقاله راهنمایی هایی در مورد نحوه برنامه ریزی و نصب دوربین مداربسته برای دفاتر وجود دارد.

انجام ارزیابی


بهتر است که شما یک ارزیابی دقیق و مناسب از محل کارتان را انجام دهید. در واقع، تنها زمانی می توانید یک سیستم امنیتی موفق را نصب کنید که یک ارزیابی کامل از کل ساختمانتان را انجام داده باشید.آیا شما می خواهید از دوربین برای پوشش کل ساختمان استفاده نمایید؟ چگونه می توان تمام نقاط ورودی و خروجی ساختمان را با دوربین مداربسته اداره کرد؟اگر شما می توانید برای این پرسش ها راه حل مناسبی ارائه کنید،پس به درستی ساختمانتان را ارزیابی کرد اید.

از طریق این ارزیابی، شما قادر خواهید بود تا مطابق نیازهایتان برای نصب دوربین مداربسته بودجه اختصاص دهید. بسته به شرایط حاکم،ممکن است نصب دوربین در کل ساختمان ضروری نباشد. اگر بودجه شما اجازه نمی دهد، شما می توانید برخی مناطق بحرانی را انتخاب کنید و چند دوربین را تنها در این نقاط نصب نمایید.

وجود نور کافی


ممکن است میزان روشنایی بخش های مختلف یک دفتر متفاوت باشد. برای آنکه یک دوربین کار کند، ممکن است مجبور به ارتقاء و یا تغییر نور کل ساختمان شوید. یک جایگزین برای تعمیرات اساسی روشنایی دفتر،استفاده از دوربین های مداربسته با قابلیت دید در شب می باشد. در حالی که ممکن است تمام گزینه ها گران قیمت به نظر برسند ، خوب است توجه داشته باشید که دوربین های مداربسته یک نوع ماشین می باشند و نمی توانند مانند چشم انسان ها کار کنند. با توجه به پیشرفت های تکنولوژی، شما می توانید از دوربین های حساس به میزان نور استفاده کنید.این دوربین ها می تواند شاتر را با توجه به نور محیط تنظیم کنند. به این ترتیب، شما می توانید فیلم هایی با کیفیت بالا بدست آورید.

استخدام پرسنل حرفه ای


احتمالا شما در دفترتان پرسنل IT دارید و نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته را به آنها واگذار خواهید کرد.اما این ایده خوبی نیست. نصب و راه اندازی دوربین مداربسته نیاز به پرسنل متخصص دارد که نه تنها دارای مهارت کافی می باشند، بلکه در این زمینه با تجربه هستند.در بازار دوربین های ساده ای وجود دارند که می توانید آنها را شخصا نصب نمایید.اما به خاطر داشته باشید که این دوربین ها همان ارزان قیمت ها هستند.بنابراین نباید از آنها انتظار زیادی داشته باشید زیرا به راحتی توسط سارقین مورد دستکاری قرار می گیرند.

dsvsdvsdsd

اطلاعات تماس

آدرس : تهران،تقاطع خیابان جمهوری و حافظ(ضلع شمال شرقی)،پاساژ نادری،طبقه دوم،پلاک9


تلفن :  77174740-021

Copyright © 2018 - Asra CCTV

طراحی سایت دارکوب | میزبانی هاست دارکوب

 تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.