نقد و بررسی بی طرفانه ASRA CCTV

 

ما در حال حاضر در دنیایی زندگی می کنیم که مشکلات اقتصادی و مالی روز به روز در حال افزایش می باشد. از یک طرف با رشد اقتصادی مواجه هستیم و از طرف دیگر فقر و محرومیت جامعه را در بر گرفته است. از این رو می توان نارضایتی را در میان اقشار مختلف جامعه مشاهده کرد. این نارضایتی اغلب خود را به شکل های مختلف نشان می دهد. از این رو، امروزه ما شاهد افزایش موارد سرقت، قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف و سایر حوادث مشابه می باشیم.بنابراین محافظت از خانواده و اموال خود در چنین شرایطی یک نیاز اساسی می باشد. برای رسیدن به این هدف استفاده از فناوری های هوشمند ضروری است. امروزه روش های هوشمند زیادی جهت محافظت از خانه ها، ادارات و دیگر اماکن تجاری وجود دارند. ضرب المثل قدیمی "پیشگیری بهتر از درمان است" در اینجا بسیار مناسب است. این جایی است که فن آوری می تواند جهت تامین امنیت، به کمک افراد آمده و شرکت هایی مانند www.asracctv.com  با مسئولیت محدود ،قادر به ایجاد مشارکت مثبت در این زمینه می باشند.


بهترین دوربین های مداربسته فراهم می باشند.

در طول چند سال گذشته ASRA CCTV  قادر به ایجاد یک تاثیر بزرگ در زمینه دوربین های مداربسته در کشور بوده است.  ASRA CCTV  به عنوان یک منبع قابل اعتماد و معتبر دوربین مداربسته شناخته شده و توانسته تا یک فضایی مختص خود را در این بازار به شدت رقابتی بوجود آورد. دلیل موفقیت این شرکت را می تواند به چیزهای مختلف نسبت داد. اولین و مهمترین دلیل این است که آنها قادر به ارائه خدمات کامل امنیتی و نظارتی برای مشتریان خود می باشند. آنها با مشتری های خود صحبت کرده و نیازهای امنیتی آنها را به دقت شناسایی می کنند.کارشناسان ASRA CCTV به دقت تهدیداتی که در محیط وجود دارند را شناسایی کرده و در اینجاست که مهارت و تجربه ایشان به کار می آید. آنها هرگز هیچ راه حلی را بدون بازدید از محل ارائه نخواهند داد.در نهایت نیز با توجه به بودجه و وضعیت مالی مشتری توصیه ها و پیشنهادات خود را بیان خواهند کرد.

نگاهی به انواع خدمات ارائه شده توسط ASRA CCTV

در اینجا لازم به ذکر این نکته می باشد که ASRA CCTV به یک راه حل برای انواع خدمات نظارتی و امنیتی دوربین مداربسته تبدیل شده است. آنها قادر به ارائه هر نوع خدماتی متناسب با نیاز مشتری می باشند.به عنوان مثال زمانی که کارشناسان نصب دوربین مداربسته به محل می آیند،می توانند محصولات متنوعی را به شما پیشنهاد دهند. مثلا می توانند استفاده از دوربین های بالت برای فضاهای داخلی و برای فضاهای باز استفاده از دوربین های مداربسته دید در شب را به شما پیشنهاد دهند و به این ترتیب آنها دارای گزینه های زیادی جهت ارائه به مشتریان خود می باشند.آنها با استفاده از بهترین تکنولوژی دوربین های مداربسته، به شما اطمینان خواهند داد که حتی کوچکترین جنبش در هر زمان در شب، حتی اگر محیط دارای نور بسیار کمی باشد، فیلمبرداری خواهد شد و این چیزی است که آنها را متمایز از بسیاری از ارائه دهندگان خدمات دوربین مداربسته می نماید.


نقش مهم تراشه دوربین های مداربسته

ASRA CCTV به ارائه دوربین های مداربسته با کیفیت AHD معروف می باشد.در واقع این تراشه دوربین های مداربسته است که منجر به تولید فیلمی با کیفیت بهتر می شوند. این نوع از دوربین ها دارای حساسیت به نور بهتر و در نتیجه قادر به ضبط تصاویر با کیفیت بالایی می باشند.

این دوربین ها همچنین قادر به تولید تصاویر رنگی یا سیاه و سفید بسته به نیاز مشتری می باشند.البته همیشه به مشتریان استفاده از ضبط تصاویر رنگی توصیه میشود،زیرا برای ردیابی یک فرد،رنگ لباسی که او پوشیده می تواند کمک کننده باشد.

dsvsdvsdsd

اطلاعات تماس

آدرس : تهران،تقاطع خیابان جمهوری و حافظ(ضلع شمال شرقی)،پاساژ نادری،طبقه دوم،پلاک9


تلفن :  77174740-021

Copyright © 2018 - Asra CCTV

طراحی سایت دارکوب | میزبانی هاست دارکوب

 تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.