1-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران Asra cctv می توانند در هنگام ثبت سفارش ، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت در سایت Asra cctv ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند.پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شود.

-چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت Asra cctv می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.هم اکنون با کارت های ملی ، صادرات ، پارسیان ، سامان ، اقتصاد نوین ، پاسارگارد ، ملت ، کشاورزی ، توسعه صادرات ، صنعت و معدن ، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت ، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

1-شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها ، بر روی کارت درج شده است.

2-رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) ، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز وارد می کنید ، تفاوت دارد ، برخی از بانک ها مثل بانک سامان معمولا رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند ، اما کارت بیشتر بانک ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند ، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی ، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید.سپس ، در بخش دوم یا رمز اینترنتی ، رمز خود را انتخاب کنید.

3-کد CVV2

این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد.این کد روی کارت بانک های ملت ، صادرات ، پاسارگارد، سامان ، پارسیان و .. به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4-تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است.اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد ، می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

2- پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش ، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.با وجود این ، برای آسودگی بیشتر آن دسته از  مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند ، Asra cctv این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها  تهران باشد ، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش به یکی از روش های زیر پرداخت کنند.

- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دستگاه های کارت خوان سیار ( POS ) همراه دارند ، می توان هنگام تحویل سفارش در محل ، با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی کخ تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند ، Asra cctv امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 

3-پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway سایت Asra cctv و یا پرداخت در محل را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

 

شماره حساب Asra cctv :

 

شماره حساب : 0110457581001 بانک ملی به نام حامد عربی خوان

 

شماره کارت : 7983-4609-9917-6037 بانک ملی به نام حامد عربی خوان

 

dsvsdvsdsd

اطلاعات تماس

آدرس : تهران،تقاطع خیابان جمهوری و حافظ(ضلع شمال شرقی)،پاساژ نادری،طبقه دوم،پلاک9


تلفن :  09128983896

Copyright © 2019 - Asra CCTV

طراحی سایت دارکوب | میزبانی هاست دارکوب

 تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.