مشابه محیط فیزیکی ، در محیط الکترونیکی نیز هرگونه داد و ستدی که انجام می گیرد ، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد.عقد یا قرار داد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارت است از اینکه " یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد. " بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق " داده پیام " منعقد می گردد.

ایجاب ، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد ، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارت است از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد ، بنابراین هنگامیکه ایجاب و قبول از طریق پیام انجام گیرد ، یک قرار داد آنلاین منعقد شده است ، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است ، ملزم به پرداخت پول می باشد.

توجه نمایید که صرف ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب ، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست با سایر شروط مشخص نماید.

ثبت هرگونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هرگونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است ، 

کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی ( 18 سال تمام ) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند. 

dsvsdvsdsd

اطلاعات تماس

آدرس : تهران،تقاطع خیابان جمهوری و حافظ(ضلع شمال شرقی)،پاساژ نادری،طبقه دوم،پلاک9


تلفن :  09128983896

Copyright © 2019 - Asra CCTV

طراحی سایت دارکوب | میزبانی هاست دارکوب

 تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.